Levné letenky na Island za 40 euro!

Od | 18 května, 2022

Obsah

Díky letecké společnosti WizzAir jsem pro vás našel skvělou nabídku na levné letenky do Reykjavíku z Vídně za 40 euro. Tuto skvělou nabídku můžete využít zde. Letět můžete nejlevněji v termínu od 20. června do 27. června. Cena je s WizzAir discount clubem, kdo členem klubu není, musí si připlatit 20 euro. Nicméně doporučujeme se členem klubu stát. Už při pořízení těchto letenek totiž ušetříte 10 €.

Ostatní levné letenky na Island v létě 2022:

  • 30. 5. – 6. 6. – letenky za 40 €
  • 6. 6. – 13. 6. – letenky za 60 €
  • 11. 7. – 18. 7. – letenky za 75 €
  • 25. 7. – 1. 8. – letenky za 75 €
  • 1. 8. – 8. 8. – letenky za 80 €
  • 22. 8. – 29. 8. – letenky za 85 €
  • 29. 8. – 5. 9. – letenky za 75 €

Ubytování na Islandu

S pořízenou letenkou už můžete začít řešit postupně také ubytování na Islandu. Doporučuji se podívat na Booking.com, kde najdete opravdu zajímavé nabídky. Ubytování na Islandu vyhledávejte na tomto odkazu. Doporučujeme se podívat také na Airbnb.

Pronajměte si auto na Islandu

Jak jistě víte, Island je nejlepší procestovat s pronajatým autem. Mrkněte proto také na nabídku autopůjčoven. Za nás osobně doporučujeme následující webové stránky při půjčování auta nejen na Islandu.

Jak se dostat do Vídně?

Protože letenky jsou levné právě z Vídně, je potřeba se ještě dostat sem. Z Prahy, Brna i ostatních měst je však do Vídně relativně pohodlné spojení. Navíc letíte až ve 4 odpoledne. Horší to bude při cestě nazpět, nicméně i zde nějaká spojení nazpět najdete.

Zavazadla

Dbejte pozor na velikost příručních zavazadel. WizzAir vám v základní ceně nabízí malé zavazadlo (40 x 30 x 20 cm, 10kg max),  V případě potřeby je možné  dokoupit za příplatek větší zavazadlo.

Kolik ušetříte za tyto levné letenky na Islandu? 

Běžně se na internetu “levné letenky na Island” propagují v létě v hlavní sezóně za cenu kolem 5 000 Kč. V této nabídce tedy oproti už takzvaným levným letenkám do Reykjavíku ušetříte 60-80 %. Letenky na Island vás vyjdou s WDC na necelých 1000  Kč. 

Povinnost pro vstup do Island

S platností od 25. 2. 2022 rozhodla islandská vláda o zrušení veškerých restrikcí spojených s příjezdem na Island, bez ohledu na skutečnost, zda je jednotlivec očkován či ne. Stejně tak byla odvolána všechna pravidla pro zamezení přenosu nemoci na území Islandu.

Chcete vědět více o Islandu?

Zajímá vás více o Islandu nebo už chcete začít plánovat svůj výlet po Zlatém okruhu? V takovém případě se rozhodně začtěte do našeho článku.

One thought on “Levné letenky na Island za 40 euro!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.