Levné letenky do Kazachstánu za 3 350 Kč!

Od | 25 května, 2022

Obsah

Díky letecké společnosti WizzAir jsem pro vás našel skvělou nabídku na levné letenky do Nur-Sultanu z Budapešti za 3 350 Kč. Tuto skvělou nabídku můžete využít zde. Letět můžete nejlevněji v celé řadě termínu napříč zářím až březen. Za letenky v srpnu si budete muset mírně připlatit. Cena je s WizzAir discount clubem, kdo členem klubu není, musí si připlatit průměrně 500 korun. Nicméně doporučujeme se členem klubu stát. Už při pořízení těchto letenek pro dvě osoby totiž ušetříte.

Ubytování v Kazachstánu

S pořízenou letenkou už můžete začít řešit postupně také ubytování v Kazachstánu. Doporučuji se podívat na Booking.com, kde najdete opravdu zajímavé nabídky. Ubytování v Kazachstánu vyhledávejte na tomto odkazu. Doporučujeme se podívat také na Airbnb.

Pronajměte si auto v Kazachstánu

V Kazachstánu se vám bude samozřejmě hodit také pronajaté auto. Mrkněte proto také na nabídku autopůjčoven. Za nás osobně doporučujeme následující webové stránky při půjčování auta nejen v Kazachstánu.

Jak se dostat do Budapešti?

Protože letenky jsou levné právě z Budapešti, je potřeba se ještě dostat sem. Z Prahy, Brna i ostatních měst je však do Vídně relativně pohodlné spojení. Horší to bude při cestě nazpět, kdy nejspíše budete muset strávit jednu noc v Budapešti. Což rozhodně ale nebude žádná škoda, Budapešť je nádherná, pokud už tu budete, doporučujeme navštívit hrobku tureckého Derviše Gül Baby.

Zavazadla

Dbejte pozor na velikost příručních zavazadel. WizzAir vám v základní ceně nabízí malé zavazadlo (40 x 30 x 20 cm, 10kg max),  V případě potřeby je možné  dokoupit za příplatek větší zavazadlo.

Kolik ušetříte za tyto levné letenky do Kazachstánu? 

Běžně se na internetu “levné letenky do Kazachstánu” propagují v létě v hlavní sezóně za cenu kolem 8 000 Kč. V této nabídce tedy oproti už takzvaným levným letenkám do Nur-Sultanu ušetříte 60 %. Letenky do Kazachstánu z Budapešti vás vyjdou s WDC na krásných 3 350 Kč. 

Povinnost pro vstup do Kazachstánu

Do Kazachstánu je možné cestovat také bez očkování, budete však muset předložit negativní PCR test, ne starší více než 72 hodin. Pokud jste naočkovaní, je pro vás vstup do Kazachstánu snadnou záležitostí.

One thought on “Levné letenky do Kazachstánu za 3 350 Kč!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.