Levné letenky do New Yorku přes Barcelonu za 6 390 Kč

Od | 16 prosince, 2021

Obsah

Díky letecké společnosti Iberii jsem pro vás našel skvělou nabídku na levné letenky do New Yorku z Barcelony. Tuto skvělou nabídku můžete využít zde. Na výběr celá řada termínů mezi lednem až březnem.  

Ubytování v New Yorku

S pořízenou letenkou už můžete začít řešit postupně také ubytování v New Yorku. Doporučuji se podívat na Booking.com, kde najdete opravdu zajímavé nabídky. Ubytování v New Yorku vyhledávejte na tomto odkazu

Ušetřete na zážitcích

Pro maximalizaci zážitků a ušetření vaší peněžence také doporučujeme pořídit SightSeeing Pass, se kterým se dostanete na nejvýznamnější místa v celém New Yorku. Podívejte se sami na seznam všech míst, které se Sightseeing passem můžete navštívit. Klikněte na odkaz zde

Jak se dostat do Barcelony?

Protože letenky jsou levné právě z Barcelony, je potřeba se ještě dostat sem. Levně můžete letět do Barcelony ať už z Prahy, Vídně, nebo také z Polska.

Nejlepší a zároveň také nejlevnější možnost je letět právě z Vídně, kde doporučujeme v návaznosti na náš termín spojit levné letenky od Ryanairu do Barcelony a Wizzairu nazpět. Letenku do Barcelony můžete pořídit zde za 28 eur. Letenky z Barcelony nazpět do Vídně pak pořídíte za 10 eur zde.

V případě, že poletíte alespoň ve dvou lidech a chcete na letenkách trošku ušetřit, můžete se registrovat na webu Omio a získat 10 € slevu na nákup prvních letenek. 

Zavazadla

Dbejte pozor na velikost příručních zavazadel. Iberia vám nabízí klasické velké zavazadlo, zatímco nízkonákladové společnosti pouze malé zavazadlo. Nicméně osobně jsem před měsícem New York navštívil a vystačil jsem si s malým zavazadlem. V případě potřeby je možné zavazadla dokoupit za příplatek u nízkonákladových společností.

Kolik ušetříte za tyto levné letenky do New Yorku? 

Běžně se na internetu “levné letenky do New Yorku” propagují za cenu kolem 10 000 Kč. V této nabídce tedy oproti už takzvaným levným letenkám do New Yorku ušetříte zhruba 36 %. 

Povinnost pro vstup do USA

Od 6. prosince 2021 budete nuceni předložit platný očkovací certifikát a negativní test maximálně 24 hodin starý.

Chcete s nákupem pomoct?

Napište mi klidně do emailu filipjanas@email.cz s předmětem „Letenky New York“ a rád vám s nákupem i následným plánováním dovolené pomůžu.

3 thoughts on “Levné letenky do New Yorku přes Barcelonu za 6 390 Kč

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.