Památky UNESCO X. (U-Z)

Památky UNESCO

(seznam je stáhnut z oficiálních stránek organizace UNESCO: unesco.org)

The World Heritage List includes 878 properties forming part of the cultural and natural heritage which the World Heritage Committee considers as having outstanding universal value.

These include 679 cultural , 174 natural and 25 mixed properties in 145 States Parties. As of November 2007, 185 States Parties have ratified the World Heritage Convention.

Uganda

Ukraine

United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland

United States of America

Uruguay

Uzbekistan

Vanuatu

Venezuela (Bolivarian Republic of)

Viet Nam

Yemen

Zambia

 Zimbabwe

Památky UNESCO X. (U-Z)
5 (100%) 1 vote

Poslední aktualizace:

Petr Daubner

Jmenuji se Petr Daubner. V “civilu” jsem normálně učitel zeměpisu a dějepisu, občas se však změním v cestovatele a vyrazím do světa. Neboť cestování je mojí největší vášní.

  Petr Daubner napsal celkem 866 článků. Zobrazit všechny články autora Petr Daubner

  3 komentáře: „Památky UNESCO X. (U-Z)

  • Pokud se vám článek líbil, okomentujte ho. Potěšíte tím autora.

   Reagovat
  • Namrskal´s tam deset článků o památkách v UNESCO, ale jak se dostanu zpátky na dřívější články o členech žebříčku, když se dostanu na hlavní straně jen na ty aktuální – nejnovější ? Nemůžu to najít např. ani přes žěbříček členů ?!

   Reagovat
  • Už by ses mohl , Františku, začít na Kompasu trochu orientovat! Musíš kliknout na rubriku, kterou potřebuješ. V Tvém případě to bude rubrika “Žebříček Kompasu – galerie členů”. A pokud něco nemůžeš najít, což chápu, protože těch příspěvků je opravdu hodně, máš nahoře Google vyhledávač. Zadáš heslo, jméno apod. a vyjede Ti to, kde všude na Kompasu to najdeš.

   Reagovat

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.