Tag Archives: Safari

Masai Mara – Ráj zvířat

Od | 22 února, 2022

Až pojedete do Keni, nemůžete v žádném případě vynechat Národní rezervaci Masai Mara. Tedy pokud Vás alespoň trochu zajímá safari a nechcete se třeba 14 dní pouze válet na pláži někde u Malindi. Protože Masai Mara, to je jeden z přírodních divů světa. Národní rezervace Masai Mara Pravda, těch přírodních divů světa je v Africe víc – třeba národní… Přečíst »

Národní park Nakuru

Od | 17 února, 2022

Chcete vidět ve volné přírodě nosorožce? To musíte navštívit národní park Nakuru! „V Nakuru je šance zahlédnout nosorožce 100%!“, dušoval se šéf našeho hotelu v Nairobi, který nás o možnosti safari informoval. A opravdu – i když Keňané udělají cokoliv, aby Vás dostali na zájezd právě s jejich cestovkou, v tomto případě pan hoteliér nepřeháněl. Na nosorožce v NP Nakuru… Přečíst »

Národní parky Nepálu – navštivte ty nejznámější!

Od | 13 ledna, 2019

Zajímá vás, kde mají stále ještě svůj domov tygři bengálští, kam vyrazit za nosorožčími jablky nebo kde žije levhart sněžný či panda malá? Vypravte na dobrodružnou výpravu do národních parků Nepálu! Pod strmými horskými svahy Himálaje zbývá totiž pro kvetoucí život ještě spousta místa.