Tag Archives: Nauta

Prales – Welcome to The Jungle – Průvodce, Delfin Camp, Piraně, Kempování v Pralese

Od | 10 června, 2021

Nacházíte se v kategorii Cestování, ve které naleznete deníky z cest a cestopisy. Největší porce zápisků je z velké Cesty kolem světa Petra Daubnera – Kompletní seznam všech seřazených zápisků z této cesty naleznete na stránce – Cesta kolem světa 2009 – 2011 – mapa článků.  Co by to bylo za cestu do Amazonie, kdybych… Přečíst »

Na Veliké Řece – Ucayali

Od | 12 listopadu, 2019

Nacházíte se v kategorii Cestování, ve které naleznete deníky z cest a cestopisy. Největší porce zápisků je z velké Cesty kolem světa Petra Daubnera – Kompletní seznam všech seřazených zápisků z této cesty naleznete na stránce – Cesta kolem světa 2009 – 2011 – mapa článků.  Letos jsem se rozhodl, že si uskutečním další dětský… Přečíst »

Iquitos – město nejdůležitější, největší a nejznámější – Historie a Praktické Informace

Od | 12 listopadu, 2019

Nacházíte se v kategorii Cestování, ve které naleznete deníky z cest a cestopisy. Největší porce zápisků je z velké Cesty kolem světa Petra Daubnera – Kompletní seznam všech seřazených zápisků z této cesty naleznete na stránce – Cesta kolem světa 2009 – 2011 – mapa článků.  Iquitos je nejenom největším, ale také nejdůležitějším, nejznámějším a neturističtějším… Přečíst »