Tag Archives: KES

Viktoriino Jezero (Lake Victoria) – Náš pobyt u jezera

Od | 12 listopadu, 2019

Nacházíte se v kategorii Cestování, ve které naleznete deníky z cest a cestopisy. Největší porce zápisků je z velké Cesty kolem světa Petra Daubnera – Kompletní seznam všech seřazených zápisků z této cesty naleznete na stránce – Cesta kolem světa 2009 – 2011 – mapa článků. Viktoriino jezero je jezero gigantických rozměrů. Má rozlohu asi… Přečíst »

Nairobi (Keňa) – Historie, Zajímavosti, Hodnocení

Od | 12 listopadu, 2019

Nacházíte se v kategorii Cestování, ve které naleznete deníky z cest a cestopisy. Největší porce zápisků je z velké Cesty kolem světa Petra Daubnera – Kompletní seznam všech seřazených zápisků z této cesty naleznete na stránce – Cesta kolem světa 2009 – 2011 – mapa článků. Nairobi je hlavní město Keni a má přibližně 3… Přečíst »

Lamu (Keňa) – Ostrov Oslů a Okouzlující Atmosféra – Informace

Od | 12 listopadu, 2019

Nacházíte se v kategorii Cestování, ve které naleznete deníky z cest a cestopisy. Největší porce zápisků jsou z velké Cesty kolem světa Petra Daubnera – Kompletní seznam všech seřazených zápisků z této cesty naleznete na stránce – Cesta kolem světa 2009 – 2011 – mapa článků. Podobně jako u Zanzibaru, má i slovo Lamu tři… Přečíst »