Prosluněné řecké ostrovy. To pravé místo pro vaši letní dovolenou

Od | 27 května, 2019

Když se řekne Řecko, tak se většině vybaví slunce, moře, krásné písčité či oblázkové pláže a samozřejmě neopakovatelná přímořská architektura. Určitě i vy si zasloužíte v létě odpočinek a čas aspoň na jednu dovolenou u moře. I když řada lidí si v dnešní době dopřává dovolené dvě i více. Už spřádáte plány? Bude to právě Řecko a některá z jeho perel v Egejském moři?

Na Rhodosu se nudit nebudete

Jedním z častých lákadel turistů v Řecku je nepochybně ostrov Rhodos. Má totiž řadu kvalitních turistických letovisek, která ke strávení dovolení přímo vyzývají. Ostrov může nabídnout nejen nádherné pláže, ale rovněž antickou architekturu nebo pro ty živější z vás také noční život. Dovolená na ostrově Rhodos by tak neměla uniknout nikomu, kdo si to plánuje v létě opravdu užít. Mezi letoviska na ostrově, která vám rádi doporučíme, patří:

  • Faliraki
  • Ialyssos – Ixia
  • Kalithea

Je jich samozřejmě ale ještě mnohem více. Z těch, co jsme zde uvedli, je Faliraki centrem nočního života s kluby a diskotékami, je zde mnoho písčitých pláží, kde lze provozovat vodní sporty. Nejdete zde lunapark i akvapark. Proto je Faliraki vhodné pro ty, kteří na dovolené ležet opravdu neplánují. Ialyssos – Ixia je další moderní letovisko, které vás také zahrne možnostmi provozování nejrůznějších sportů, jako je windsurfing nebo kitesurfing. Letovisko Kalithea pak nabídne zajímavé kouzelné prostředí poblíž klidného lázeňského městečka.

Jak na výhodné zájezdy?

Už se nemůžete své dovolené v Řecku dočkat? Abyste nemuseli utrácet zbytečně moc, určitě se vyplatí zaměřit se na slevové akce. Ty vám dokáží ušetřit nemalé množství peněz. Pokud tak využijete výhodné last minute, tak si budete moci dovolit více utrácet třeba v místě dovolené, což je určitě lepší varianta, jak uspořené peníze využít. Vybírat můžete z velkého množství rezortů a báječných řeckých letovisek.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..