Penny leták pondělník vás vybaví i na delší výlet po ČR

Od | 8 října, 2019

Obsah

Prázdniny jsou sice fuč, ale cestování nikoliv. Září a říjen jsou skvělými měsíci právě pro výlety či kratší dovolenky. Většinou už není vedro, ale dny jsou stále dostatečně dlouhé na to, aby se dalo pohodlně dojet do místa, které jsme si vybrali, a ještě si ho stihnout užít v ten den, kdy jsme vyrazili, a to kamkoliv po České republice. Zážitek z výletu dělá i jídlo, které si vezmeme na cestu nebo které si koupíme v místě, zejména když jde o speciality regionu. Penny leták pondělník vám pomůže s nákupem jídla na cestu nebo s nákupem přímo ve městě, kam jste se na výlet vydali.

Co vybírat přednostně?

Na cestování budeme potřebovat zejména pití a svačinu, případně větší denní jídlo, které poslouží například místo oběda či večeře. Všechno se dá koupit podle Penny letáku pondělníku, a to samozřejmě za zvýhodněné ceny a zajímavými akcemi – třeba i s množstevní slevou. Například mysli tyčinky nebo vody na několikadenní dovolenou se totiž vyplatí pořídit i ve větším množství.

Pokud si na dovolené budete sami vařit, rozhodně se spolehněte na suché a nekazící se potraviny, jako jsou těstoviny, rýže nebo bulgur. Věděli jste, že třeba kuskus se dá jen zalít horkou vodou a je hotový? K němu stačí v hrnci s horkou vodou ohřát třeba plechovku s fazolemi nebo s fazolovou směsí v rajské omáčce. I tohle vám Penny leták pondělník dokáže nabídnout za výborné ceny.

Produkty z pytlíku? Ty k delšímu výletu neodmyslitelně patří!

Rozhodně by neměla chybět káva, čaj nebo i polévka z pytlíku, která se také jen přelije horkou vodou. Penny leták pondělník je nabízí v akcích, které se vždy jednou za čas opakují. Sice to není zrovna zdravá varianta oběda nebo večeře (či dokonce snídaně), ale zasytí a chutná.

A kdo by se na výletě zabýval zdravým životním stylem, no ne? O dovolené či na výletě si máme užít každého okamžiku. A k tomu může dopomoci i speciální chuť polévky z pytlíku, která nám připomene stravování studentských let nebo v prvních měsících poté, co jsme se odstěhovali od rodičů.

Specialitou vašeho výletu nebo dovolené se mohou stát i pudinky, které se nevaří, jen se zalijí horkým mlékem či vodou, můžete do nich vmíchat tvaroh či ovesné vločky – v tomto případě si však pořiďte jemné ovesné vločky, které velmi rychle nasáknou vodu a změknou.

Návštěvnost českých hotelů a penzionů roste nepřetržitě už šestým rokem

Podle Českého statistického úřadu roste návštěvnost v českých v hromadných ubytovacích zařízeních už šestým rokem po sobě. Meziroční nárůst mezi jarem roku 2018 a jarem roku 2019 byl dokonce o 4,9 % v počtu ubytovaných hostů. A počet přenocování vzrostl za stejnou dobu o 3,8 %.

Skvělou zprávou je fakt, že dynamika růstu domácích a zahraničních hostů se vyrovnala. Češi znovuobjevují krásy své vlasti. Z pohledu regionů se nejvíce přenocování uskutečnilo samozřejmě v Praze. Ale pozor, čeští klienti strávili nejvíce nocí v Jihočeském, Jihomoravském a Královéhradeckém kraji.

Penny markety potkáte snadno

Až se vydáte kamkoliv na výlet po České republice nebo na domácí dovolenou, můžete se spolehnout na to, že cestou pohodlně nakoupíte podle Penny letáku pondělníku či čtvrtečníku. Penny market se totiž nachází v každém větším městečku.

Celkově má tato síť již 376 prodejen po celé České republice, takže jet kolem nějaké na výlet nebo na dovolenou, to rozhodně není žádná vzácnost. Navíc prodejny většinou bývají chytře uspořádané, jelikož se nacházejí na menší užitné ploše. A tak se nebudete zdržovat blouděním v nich. Předem si naplánujete nákup podle online letáku, a tak prodejnu pak jen svižně proběhnete.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.