Největší světoví producenti meruněk 2006 – 2016

Největší světoví producenti meruněk 2006 – 2016
Libí se vám článek?

 

 

Tabulka – největší producenti meruněk – 2006 – 2016 (v tis. tun)

PořadíZemě20062007200820092010201120122013201420152016
1Turkey460,2557,6716,4660,9450,0650,0760,0780,0278,2696,1730,0
2Uzbekistan235,6230,0265,0292,0325,0384,1426,0480,0547,0606,0662,1
3Iran (Islamic Republic of)509,0367,3426,6435,1388,0345,8309,9380,0241,6252,0306,1
4Algeria167,0116,4172,4202,9198,5285,9269,3319,8216,9293,5256,8
5Italy222,0214,6205,5215,1252,9263,1247,1198,3222,7217,6237,0
6Pakistan177,3240,2237,9193,9190,2189,4178,5177,6170,5172,9177,7
7Spain156,989,0109,195,278,786,9118,1131,8136,4153,7125,3
8France179,8126,494,5190,4143,2148,6175,2127,2175,8159,4110,9
9Egypt100,8101,1106,2113,092,796,698,892,497,594,8102,2
10Japan119,7120,6121,0115,292,4106,990,0123,7111,497,992,7

Grafy – TOP 3 největší světoví producenti meruněk 2006 – 2016

Merunky Turecko

Administrátor

Administrátor

Administrátor má na starosti bezproblémový chod tohoto prostoru, správu fór a vesměs vše kolem webu Skompasem.cz

Administrátor has 11 posts and counting. See all posts by Administrátor

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.