Největší světoví producenti meruněk 2006 – 2016

 

 

Tabulka – největší producenti meruněk – 2006 – 2016 (v tis. tun)

PořadíZemě20062007200820092010201120122013201420152016
1Turkey460,2557,6716,4660,9450,0650,0760,0780,0278,2696,1730,0
2Uzbekistan235,6230,0265,0292,0325,0384,1426,0480,0547,0606,0662,1
3Iran (Islamic Republic of)509,0367,3426,6435,1388,0345,8309,9380,0241,6252,0306,1
4Algeria167,0116,4172,4202,9198,5285,9269,3319,8216,9293,5256,8
5Italy222,0214,6205,5215,1252,9263,1247,1198,3222,7217,6237,0
6Pakistan177,3240,2237,9193,9190,2189,4178,5177,6170,5172,9177,7
7Spain156,989,0109,195,278,786,9118,1131,8136,4153,7125,3
8France179,8126,494,5190,4143,2148,6175,2127,2175,8159,4110,9
9Egypt100,8101,1106,2113,092,796,698,892,497,594,8102,2
10Japan119,7120,6121,0115,292,4106,990,0123,7111,497,992,7

Grafy – TOP 3 největší světoví producenti meruněk 2006 – 2016

Merunky Turecko

Největší světoví producenti meruněk 2006 – 2016
5 (100%) 1 vote

Poslední aktualizace:

Skompasem.cz

Mám na starosti bezproblémový chod tohoto prostoru, udržování pořádku na webu, aktualizace nových článků a vše kolem webu Skompasem.cz

Skompasem.cz napsal celkem 31 článků. Zobrazit všechny články autora Skompasem.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.