Největší světoví producenti meruněk 2006 – 2016

 

 

Tabulka – největší producenti meruněk – 2006 – 2016 (v tis. tun)

PořadíZemě20062007200820092010201120122013201420152016
1Turkey460,2557,6716,4660,9450,0650,0760,0780,0278,2696,1730,0
2Uzbekistan235,6230,0265,0292,0325,0384,1426,0480,0547,0606,0662,1
3Iran (Islamic Republic of)509,0367,3426,6435,1388,0345,8309,9380,0241,6252,0306,1
4Algeria167,0116,4172,4202,9198,5285,9269,3319,8216,9293,5256,8
5Italy222,0214,6205,5215,1252,9263,1247,1198,3222,7217,6237,0
6Pakistan177,3240,2237,9193,9190,2189,4178,5177,6170,5172,9177,7
7Spain156,989,0109,195,278,786,9118,1131,8136,4153,7125,3
8France179,8126,494,5190,4143,2148,6175,2127,2175,8159,4110,9
9Egypt100,8101,1106,2113,092,796,698,892,497,594,8102,2
10Japan119,7120,6121,0115,292,4106,990,0123,7111,497,992,7

Grafy – TOP 3 největší světoví producenti meruněk 2006 – 2016

Merunky Turecko

Největší světoví producenti meruněk 2006 – 2016
5 (100%) 1 vote

Skompasem.cz

Mám na starosti bezproblémový chod tohoto prostoru, udržování pořádku na webu, aktualizace nových článků a vše kolem webu Skompasem.cz

Skompasem.cz has 17 posts and counting. See all posts by Skompasem.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.