Levné letenky do Liverpoolu během června 2022 – Letenky za 10 euro!

Od | 31 května, 2022

Obsah

Díky letecké společnosti Ryanair jsem pro vás našel skvělou nabídku na levné letenky do Liverpoolu z Vídně za 10 €. Tuto skvělou nabídku můžete využít zde. Letět můžete nejlevněji v celé řadě termínu napříč celým červnem, můžete zároveň kombinovat různé dálky pobytu.

Ubytování v Liverpoolu

S pořízenou letenkou už můžete začít řešit postupně také ubytování v Liverpoolu. Doporučuji se podívat na Booking.com, kde najdete opravdu zajímavé nabídky. Ubytování v Liverpoolu vyhledávejte na tomto odkazu. Doporučujeme se podívat také na Airbnb.

Pronajměte si auto v Liverpoolu

V Liverpoolu se vám bude samozřejmě hodit také pronajaté auto. Mrkněte proto také na nabídku autopůjčoven. Za nás osobně doporučujeme následující webové stránky při půjčování auta nejen v Liverpoolu.

Jak se dostat do Vídně?

Protože letenky jsou levné právě z Vídně, je potřeba se ještě dostat sem. Z Prahy, Brna i ostatních měst je však do Vídně relativně pohodlné spojení. Mrkněte třeba na Omio, kde můžete hledat levné spoje. Registrací přes tento odkaz získáte také 10 euro slevu na nákup jízdenek v hodnotě vyšší než 40 euro.

Zavazadla

Dbejte pozor na velikost příručních zavazadel. WizzAir vám v základní ceně nabízí malé zavazadlo (40 x 30 x 20 cm, 10kg max),  V případě potřeby je možné  dokoupit za příplatek větší zavazadlo.

Kolik ušetříte za tyto levné letenky do Liverpoolu? 

Běžně se na internetu “levné letenky do Liverpoolu” propagují v létě v hlavní sezóně za cenu kolem 1 500 Kč. V této nabídce tedy oproti už takzvaným levným letenkám do Liverpoolu ušetříte 80 %. Letenky do Liverpoolu z Vídně vás vyjdou na krásných 10 euro. 

Povinnost pro vstup do Velké Británie

Do Velké Británie je možné cestovat také bez očkování, dokonce nemusíte předkládat ani žádný Covid test, tak hurá do města Beatles.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.