Jablka – Největší světoví producenti jablek 2006 – 2016

 

Tabulka – největších producentů – Jablka 2006 – 2016 (v mil. tun)

 

PořadíZemě20062007200820092010201120122013201420152016
1China, mainland26,127,929,831,733,336,038,539,740,942,644,4
2United States of America4,54,14,44,44,24,34,14,75,44,54,6
3Poland2,31,02,82,61,92,52,93,13,23,23,6
4Turkey2,02,52,52,82,62,72,93,12,52,62,9
5India1,81,62,02,01,82,92,21,92,52,12,9
6Iran (Islamic Republic)2,33,02,82,92,93,13,13,02,42,52,8
7Italy2,12,22,22,32,22,42,02,22,52,52,5
8Russian Federation1,62,31,11,41,01,21,41,61,61,61,8
9France1,71,81,71,71,81,81,31,71,82,01,8
10Chile1,41,41,51,31,61,61,61,71,81,71,8

 

Grafy – TOP 3 největší producenti jablek 2006 – 2016

 

 


 
Jablka – Největší světoví producenti jablek 2006 – 2016
Libí se vám článek?

Administrátor

Administrátor má na starosti bezproblémový chod tohoto prostoru, správu fór a vesměs vše kolem webu Skompasem.cz

Administrátor has 12 posts and counting. See all posts by Administrátor

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.