Hledáte pro svou ratolest kroužek karate v Olomouci? Přihlaste ho do Jump Academy!

Od | 29 července, 2022

Mezi nejoblíbenější sporty na světě patří v posledních letech třeba i karate. Jeho oblíbenost postupně roste i mezi dětmi a náctiletými v České republice. Tento sport s japonskými kořeny totiž láká na pravidelné posilování těla, celkové zklidnění i úspěšné ovládání emocí. Jeho zařazení mezi olympijské sporty potvrzuje, že karate patří mezi nejlepší bojová umění na světě.

Obrovskou výhodu karate je, že učí sebeobraně. Děti se tak díky pravidelným tréninkům dozvídají, jak se vypořádat s případnou agresivitou, a to v různých formách. Chlapci i dívky se zároveň učí i zodpovědnosti a disciplíně, což jsou vlastnosti, bez kterých se žádná osoba v oblasti karate v dnešní době neobejde.

Karate v Olomouci

Karate je suprové proto, že formuje člověka fyzicky i duševně. Chlapci i dívky se díky němu učí také vzájemnému respektu, soustředění, odhodlání nebo pravidelnosti. Zároveň jde o případný skvělý základ pro jiné druhy sportů, a tedy o jakýsi odrazový můstek do budoucna, neboť rovnoměrně procvičuje celé tělo. Obrovské přínosy má tento sport i pro lidské zdraví, neboť rozvíjí koncentraci i třeba dýchání.

Nově do kroužku karate Olomouc můžete své děti přihlásit i u nás v Jump Academy. Pod vedením zkušených trenérů se obvykle při lekcích začíná úvodním ceremoniálem, poté následuje rozcvička na zahřátí a pak už na děti čeká ta hlavní část tréninku. Cvičenci se učí nové techniky, základní držení těla, údery a kopy. Trénují samotné nebo ve dvojicích. 

Přihlaste se na kroužek karate ješte dnes!

Přihlaste své ratolesti na kroužek karate do Jump Academy Olomouc! Klademe důraz na správné pochopení principů bojových umění, vaše děti se naučí řádu, disciplíně nebo třeba čestnosti. Těšíme se na vás! 

3 thoughts on “Hledáte pro svou ratolest kroužek karate v Olomouci? Přihlaste ho do Jump Academy!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.