Znáš Dishygo? Boj proti plýtvání potravinami

Od | 2 prosince, 2018

Poslední aktualizace:

Dishygo je nová online služba, pomocí které můžeš sdílet jídlo a potraviny s lidmi ze svého okolí. Sdílená ekonomika je stále na vzestupu a i proto je pravý čas začít využívat Dishygo.

Pokud začneš Dishygo používat, zaručeně snížíš plýtvání potravinami a to minimálně ve svém regionu. Pokud máš přebytečné potraviny a nechceš aby se s nimi plýtvalo, je tato služba právě pro tebe. Jistě i ve tvém okolí budou další lidé, kteří sdílí podobnou myšlenku.

Dishygo nabízí tři kategorie nabídek

Home food

Produkuješ domácí potraviny nebo máš přebytek vlastnoručně uvařených potravin, můžeš zveřejnit nabídku a nabídnout jídlo či potraviny ve svém okolí.

Restaurand food

Nabízíme majitelům restaurace publikovat slevové akce a zvýhodněné nabídky jídla. To se hodí například v situaci, kdy před koncem zavírací doby nabídne zbylé jídlo za zvýhodněnou cenu. Může se také jednat o tzv. happy hours či jiné zvýhodněné nabídky.

Store food

Udělali jste obrovský nákup a některé potraviny již nejsou v kondici? Hlavně je nevyhazuj! Nabídni jej ostatním. Dishygo v reálném čase propojí subjekty s přebytkem potravin a poptávkou lidí v tvém okolí.

Máš přebytek jídla nebo chceš některou potravinu urychleně sehnat? Registruj se na dishygo.com, nebo prohlížej nabídky ostatních.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.