Znáš Dishygo? Boj proti plýtvání potravinami

Od | 2 prosince, 2018

Dishygo je nová online služba, pomocí které můžeš sdílet jídlo a potraviny s lidmi ze svého okolí. Sdílená ekonomika je stále na vzestupu a i proto je pravý čas začít využívat Dishygo.

Pokud začneš Dishygo používat, zaručeně snížíš plýtvání potravinami a to minimálně ve svém regionu. Pokud máš přebytečné potraviny a nechceš aby se s nimi plýtvalo, je tato služba právě pro tebe. Jistě i ve tvém okolí budou další lidé, kteří sdílí podobnou myšlenku.

Dishygo nabízí tři kategorie nabídek

Home food

Produkuješ domácí potraviny nebo máš přebytek vlastnoručně uvařených potravin, můžeš zveřejnit nabídku a nabídnout jídlo či potraviny ve svém okolí.

Restaurand food

Nabízíme majitelům restaurace publikovat slevové akce a zvýhodněné nabídky jídla. To se hodí například v situaci, kdy před koncem zavírací doby nabídne zbylé jídlo za zvýhodněnou cenu. Může se také jednat o tzv. happy hours či jiné zvýhodněné nabídky.

Store food

Udělali jste obrovský nákup a některé potraviny již nejsou v kondici? Hlavně je nevyhazuj! Nabídni jej ostatním. Dishygo v reálném čase propojí subjekty s přebytkem potravin a poptávkou lidí v tvém okolí.

Máš přebytek jídla nebo chceš některou potravinu urychleně sehnat? Registruj se na dishygo.com, nebo prohlížej nabídky ostatních.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..