Znáš Dishygo? Boj proti plýtvání potravinami

Dishygo je nová online služba, pomocí které můžeš sdílet jídlo a potraviny s lidmi ze svého okolí. Sdílená ekonomika je stále na vzestupu a i proto je pravý čas začít využívat Dishygo.

Pokud začneš Dishygo používat, zaručeně snížíš plýtvání potravinami a to minimálně ve svém regionu. Pokud máš přebytečné potraviny a nechceš aby se s nimi plýtvalo, je tato služba právě pro tebe. Jistě i ve tvém okolí budou další lidé, kteří sdílí podobnou myšlenku.

Dishygo nabízí tři kategorie nabídek

Home food

Produkuješ domácí potraviny nebo máš přebytek vlastnoručně uvařených potravin, můžeš zveřejnit nabídku a nabídnout jídlo či potraviny ve svém okolí.

Restaurand food

Nabízíme majitelům restaurace publikovat slevové akce a zvýhodněné nabídky jídla. To se hodí například v situaci, kdy před koncem zavírací doby nabídne zbylé jídlo za zvýhodněnou cenu. Může se také jednat o tzv. happy hours či jiné zvýhodněné nabídky.

Store food

Udělali jste obrovský nákup a některé potraviny již nejsou v kondici? Hlavně je nevyhazuj! Nabídni jej ostatním. Dishygo v reálném čase propojí subjekty s přebytkem potravin a poptávkou lidí v tvém okolí.

Máš přebytek jídla nebo chceš některou potravinu urychleně sehnat? Registruj se na dishygo.com, nebo prohlížej nabídky ostatních.

Znáš Dishygo? Boj proti plýtvání potravinami
5 (100%) 2 votes

Poslední aktualizace:

Skompasem.cz

Mám na starosti bezproblémový chod tohoto prostoru, udržování pořádku na webu, aktualizace nových článků a vše kolem webu Skompasem.cz

Skompasem.cz napsal celkem 32 článků. Zobrazit všechny články autora Skompasem.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.