Den 13 – To nejlepší na konec

Od | 14 června, 2018

Poslední aktualizace:

Konečně už jsou dvě hodiny ráno. Jdeme na autobusovou zastávku. Nabídne se taxikář, který nás prý za lístky na  autobus odveze na letiště. Rozespalí a bez přemýšlení kývneme.  Svést se taxíkem za lístky na autobus to přece dává smysl a tak místo pohodové jízdy autobusem oba dva třeštíme oči jak tenisové míčky. Napadají nás nejrůznější scénáře. O co nás ten blázen chce asi okrást? V krosně máme leda tak špinavé hadry a peněz pět. Naše myšlenky jsou ještě intenzivnější, když náhle sjedeme z hlavního tahu na letiště na jakousi polňačku, kde ke všemu stojí auto s černými skly.

Divní taxikáři

Už si počítáme orgány, ale auto mineme bez povšimnutí. Naše otázky taxikář smete otřepanou frází „Don´t worry it‘s because of taxes.“ Naštěstí nejsme ve filmu a už jsme na letišti. Proč taxikáři stačili za odvoz pouze lístky na autobus, je divné, ale pravděpodobně potřeboval na letiště a stačilo mu cokoliv, aby se mu cesta alespoň trochu vyplatila. Lístky třeba ještě někde střelí.

Nasedáme do letadla a probudíme se zpátky v Praze. Na zádech už nás netíží jenom krosna, ale i těžká realita všedního dne. Matěj jde do práce a Evča si užije poslední den volna.

One thought on “Den 13 – To nejlepší na konec

  1. Skompasem.cz

    Pokud se vám článek líbil, okomentujte ho. Potěšíte tím autora.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.