Cesta kolem světa v rozhlase!

23. 8. 2011

   Následující dvě neděle (28.8. a 4.9.) si můžete poslechnout vždy od 11:00 moje moudra, která jsem vykládal o své Cestě v rádiu ČR-Wave. Toto rádio vysílá na internetu, poslechnout si ho však můžete i na digitální televizi. Více najdete na adrese http://www.rozhlas.cz/radiowave/casablanca/_zprava/938185, kde bude uložen ke stažení i záznam obou pořadů.

Vzhledem k délce Cesty je totiž povídání rozvrženo do dvou dílů. V tom prvním se bude mluvit hlavně o Jižní Americe a Antarktidě, v tom druhém především o Oceánii.  Po odvysílání bude na uvedené adrese download, odkud si můžete pořad kdykoliv stáhnout.

Jak se Vám líbí tento článek?

Poslední aktualizace:

Petr Daubner

Jmenuji se Petr Daubner. V “civilu” jsem normálně učitel zeměpisu a dějepisu, občas se však změním v cestovatele a vyrazím do světa. Neboť cestování je mojí největší vášní.

Petr Daubner napsal celkem 866 článků. Zobrazit všechny články autora Petr Daubner

6 komentářů: „Cesta kolem světa v rozhlase!

 • ty blaho, ty jsi drsnej, chudaci tvoje deti ze skoly, ja bych se te bal normalne, hustejsi fotku tam nemas.

  Reagovat
 • No dovolte, já jsem přece dobrák od kosti 🙂

  Reagovat
 • Poslouchala jsem při “”klohnění”” nedělního svátečně-předškolního obědu. Škoda, že ti nedali více prostoru k vyprávění. Z pořadu mám dojem, že převládala hudba – ale skvělá. “”Ohulila jsem to””, aby si taky ten náš barák plný důchodců užil, zatím nás převážně oni trápí dechovkou 🙂
  Tak pevné nervy do nového školního roku a hodně štěstí na další cesty. Maruš.

  Reagovat
 • Pokud se vám článek líbil, okomentujte ho. Potěšíte tím autora.

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.