Aktualizace ŽK – Ivana Mikulcová další 4 státy

Ivana o svém cestování prozradila: “Cestujeme s manželem (ten má stejný počet zemí, chybí mu pouze Rusko) a většinou pár kamarády. Začala jsem s cestováním po východní Evropě do roku 1989, pak jsme projeli západní Evropu s manželovou režijkou (ta už dávno není). Na první cestu mimo Evropu jsme vyrazili v roce 1998 do Thajska, to jsme si netroufli sami a jeli jsme s cestovkou, ale další cesty podnikáme samostatně. Jsem členem Zeměpisného sdružení a předsedou občanského sdružení Panta Rhei, což je společnost pro cestování, turistiku a navazování kontaktů. S touto společností cestuji hlavně o víkendech po vlastech českých (stránky http://www.pantarhei.estranky.cz/ ).”

Seznam zemí Ivany Mikulcové k 15.2.2008:

Andorra, Bulharsko, Dánsko, Egypt, Estonsko, Finsko, Francie, Chorvatsko, Indie, Irsko, Island, Itálie, Jihoafrická republika, Jordánsko, Lichtenštejnsko, Litva, Lotyšsko, Maďarsko, Mexiko, Monako, Německo, Nizozemí, Norsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Rusko, Řecko, Slovensko, Slovinsko, Srbsko, Svazijsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Thajsko, Turecko, Ukrajina, USA, Vatikán, Velká Británie.

Aktualizace – 5.9.2008:

Japonsko

Aktualizace – 13.3.2009:

Kostarika, Panama (severoamerická i jihoamerická část)

Aktualizace – 25.6.2009:

San Marino

Aktualizace – 8.2.2010:

Kuba

Aktualizace – 5.11.2010:

Bosna a Hercegovina

Aktualizace – 5.11.2010:

Belgie, Černá Hora, Austrálie, Indonésie

Celkem: 52 zemí, 6 kontinentů (vše kromě Antarktidy)

Jak se Vám líbí tento článek?

Poslední aktualizace:

Petr Daubner

Jmenuji se Petr Daubner. V “civilu” jsem normálně učitel zeměpisu a dějepisu, občas se však změním v cestovatele a vyrazím do světa. Neboť cestování je mojí největší vášní.

  Petr Daubner napsal celkem 866 článků. Zobrazit všechny články autora Petr Daubner

  1 komentář: „Aktualizace ŽK – Ivana Mikulcová další 4 státy

  • Pokud se vám článek líbil, okomentujte ho. Potěšíte tím autora.

   Reagovat

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.