Jdi na obsah Jdi na menu
 


Cesta kolem světa 2009-2011 (Petr Daubner)

Foto: Petr Daubner 2009-2011

Zde najdete výběr mých nejlepších fotografií, pořízených na Cestě kolem světa v letech 2009-2011.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

,,LIDI JSOU JEN LIDI,,MAESTRO J W

Marcel od Zvonu,27. 12. 2016 3:28

HAI AHASFÉRE PETŘE - PÍTRE,, NO CO K TOMU ODAT,, NEŽ UPŘÍMNĚ A PŘEJÍCNĚ TI ZÁVIDÍM+TA FIRST PODPORA I PŘI PRÁCI S MLADEJJMA:REŠERŠE A PODKLADY AJ PRAMENY ATD., ARCHIV,TO CO ZBYLO VE SKLEROTIK HÍDU, ATD..., ZA KOMANČE JSEM SA VĚNOVAL, MYSLIVOSTI A NAPLNO DECEM A MLADEJM,,PŘI TOM SE NESTÁRLO, A NEDOSPĚL JSEM A PO 2000 ZEŠEDIVĚL, HEHE,,HRAJU SI FURT JAK DECE,, ALE NENÍ KOMU SE ROZDÁVAT?! JAKSI NENÍ KOMU, MLADÝ JSOU,,SVÝ A SAMOSTATNÝ,, A DOKOLA ŠAHAJ NA KAMNA?!,,A NA TRADICE,, ZVYSOKA VĚTŠINOU PRDĚJ AJ NA ZKUŠENOSTI STARCŮ, HEHE, VOBČANKKA KECÁ MARCELI, Však JE TI O 25,MÍNUS, HEHE, ALE NÉ PO RÁNU, HEJ PÍTRE...FABRIKA MA PONIČILA I BEJVALKA HELENKA A ZTRACENÝ, 22LET BULÍK MARTIN ATD.VŠE BEZ VÁŽNÝH DŮVODŮ, MĚLY DÍKY NAŠIM VŠE A MÁCU I S FÓSAMA,JE TO OSUD, PROSTĚ STAČÍ BLBĚ PŘEHODIT VÝHYBKU NA KROJCRU, A HUŽ V TOM LÍTÁŠ...JO NATÁHNU TI SEMKÁ CO NEJVVÍC KAMARÁDEK a kamarádů Z RAJČETE A FB, MOJE FOTKY: rajce.net pod: marcelzvon , AŽ BUDE CHVILA, POTÚLAJ SA S MÁCOU VIRTUÁLNO,...bohuželDIGI AŽ od 2005, jinak 40let dia a bw + color neg...SAMA LEPA HVALA, MÍLLE GRAZIA I MERSÍ BOKÚ AJ MUČAS GRACIAS PETŘE, HEJ, CENÍM SI KAŽDÉHO DIGI OBRÁZKU + INFAA GLOSŮ, ODKUDKOLIV, KDE JSEM BYL ČI NEBYL...DÍVÍM SE TUPANŮM ŤURISTŮM S KLAPKAMA, JO JEJICH PROBLEMA, JSOU TO VOVCE, ŠILENÁ DOBA ,,TRHNI,,VLÁDNE V V SOUČASNÉM ČESKU, SMUTNÉ MÁCO, LIDI NEMAJ ČAS, POMALI ANI NA SVOU FAMÍLIU A DECE!? ANI DOST PENĚZ, I KDYŽ POCTIVO MAKAJ NA DŮSTOJNEJ ŽVOT SVŮJ I RODINY, KDE JSME S TO OCTLI?!, BOHUŽEL,,NA KONCI SVĚTA ,,SOCIÁLNA A DEMOKRACIE,, A VIDÍM TO PÍTRE MOC ČERNĚ, MRAKY SA STAHUJÍ NAD ČESKOU KOTLINKKOU, UŽ ZASE DOPRČIC PO 25 LETECH,,RÁDOBY,,KAPÍŤALISMU,HEHE, TEN ZEMAN MA ODPRÁSK VČERA TOTÁL, NEBUDE DOST ČLUNŮ NI ZACHRANEJCH KRUHŮ, KAM SE HRABE TITANIC! SMUTNÉ MÁCO A DÍKY TI ZA VRBU, HNED MI JE TROŠEK LÍP, TOŽ SE OZVI,U MNE MÁŠ PLNOU PODPORU, MÁM TEN ČAS A ARCHIVE ZVON...BÍLEJ DEN, POD MODROU OBLOHOU.

STÁLE JE CO,,OBJEVOVAT,,...

Marcel od Zvonu,27. 12. 2016 2:24

AHOJ PETŘE,JO NA TEBE CHLAPE NEMÁM,ALE PŘESTO MÁŠ U MNE PÁR DVD, CO SE TI BUDOU HODIT V ŠUPLÍKU, JAKO KDYŽ JE NAJDEŠ, GALLERY,JAROSLAVA FOGLARA -JESTŘÁBA(JÁ 1963/66 -FIRST MATURA), PAK OD 1971VLSTNÍ ODDÍLY TOP ZVON A PARTIE 0 LET...), GYMNAZION A LIPNICE S ALANEN GINTLEM(HRY,DRAMATIKA, VIGILIE A JINÉ SEANCE), ČTU A TŠ S VLASTÍKEM SNOPKEM, ALBERTO VOJTĚCH FRIČ, STORY S IVANAMA, PAVLEM,, YVONOU(AKCE ČOMAKOKO - VESNICE DCERY ALBERTA V MATTA CROSSO - KRÁVY ATD.) A MILOU PANÍ FRIČOVOU,TA METODIKA TŮR/TÁB A ŠKOLA PŘEŽITÍ V PŘÍRODĚ A V CIVILIZACI+VÝCVIK I,,NA DÁLKU,, V DOBRÉM A V KAMARÁDSKÉM STYLU PRO MLADÝ,TISÍCE HER ,,NAŽIVO,,... ČESKOSLOVENKO+KRAS!I WW + HUORY + OKOLÍ, KARPATY I CARPÁTTI + KRAS!, BALKÁN +KRAS!A WW,...JUGO, KDYSI A DNES,JŮLKY + KRAS!+WW, DOLOMITI!+WW A FERRATY+WWI., EUROPA,KTERÁ JIŽ PRO NĚKTERÉ MLADÉ JE PASSÉ, YŠLENO V DOBRÉ, VONI SE NA VANDRY,PO ČSR, JOŠ RÁDI ČASEM VRÁTÍ, ALE KRUTĚ VÁHAJ,JDE TO TADY LIMITNĚ K NULE - S NAŠÍ PŘÍRODOU, SMUTNÉ MÁCO...NĚCO SLOVA NA LAKU NOČ,PÍSNIČKY K VOHNI, MAESTRA JENE WERICHŮ ATD.ZIDE SA.NO NAHÚTORENO A OZZVI SE MÁCOVI,DÍKYPŘEDEM ZA ECHO, POD MODROU OBLOHOU, BROU I BÍLEJ DEN, ZA SLOUŽÍM TUNÁ NOČNÍ, HECHT...

Super-nádhera

Dana,29. 7. 2013 1:51

Náhodou jsem se dostala na tvé stránky a jsem nadšená.Tiše závidím,ale přeji hodně štěstí při dalších cestách.

Fotogalerie

Petr Daubner,5. 6. 2011 2:02

No kniha asi nebude. Spíše je to takový souhrn pro zamýšlenou přednášku. Další souhrny z fyzické geografie právě sypu na Kompas teď, to zase bude spíš do školy... Doma bude krušně, musím zařídit spoustu věcí. Život je boj! :-)

Kniha

Marie Tomšů,4. 6. 2011 16:06

To už je opravdu shrnutí připravené na knihu! Asi se nevracíš s lehkým srdcem?