Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rekordní sledovanost Kompasu v lednu 2014!

1. 2. 2014

   V lednu 2014 zaznamenaly stránky www.kompas.estranky.cz rekordní sledovanost v historii. V průměru navštívilo v lednu tyto stránky 740 lidí denně.

   Stránky Kompas byly založeny 4.12.2007. Za hlavní ukazatel návštěvnosti považuji průměrný počet návštěv denně, což bylo v lednu 2014 oněch 740. Co se týče vedlejšího ukazatele, počtu zhlédnutí (kam se počítají i opakované návštěvy stejného uživatele, tzv. reloady), tam je zatím rekordním měsícem leden 2012 s 1558 počty zhlédnutí denně. 

   Sledovanost Kompasu je relativně stabilní, přičemž poslední dobou má tendenci mírně růst. Během roku se vyskytují ve sledovanosti menší či větší výkyvy. Tradičně nejvyšší návštěvnosti dosahuje Kompas v lednu. Naopak daleko nejslabší sledovanost je v červenci a v srpnu, v době dovolených a školních prázdnin. Co se týče sledovanostii v jednotlivých dnech, pak nejmenší sledovanost je tradičně v sobotu, následuje pátek. Na sledovanost má vliv i počasí - je-li nádherný jarní den, sledovanost je nižší, je-li naopak venku zima a deštivo, sledovanost se zvyšuje. Nejvíce lidí zabrousí na Kompas obvykle ve všední dny (kromě pátku) mezi 17. a 21 hodinou.

   Všechny údaje o sledovanosti jsou měřeny ukazatelem Toplist. V únoru 2014 by měl celkový počet návštěv v historii Kompasu překročit magické číslo 1000000!   

   Všechny údaje ke sledovanosti Kompasu v každém měsíci najdete zde:

http://www.kompas.estranky.cz/clanky/kontakt-kompas-petr-daubner-sledovanost-toplist.html

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář